Dotační programy

Výsadba klimatické zeleně – ovocných alejí v roce 2022

Na podzim minulého roku 2022 došlo v naší obci ke komunitním výsadbám dvou alejí v lokalitách (viz níže) v rámci projektu "Výsadba klimatické zeleně - ovocných alejí Obec Křenovice s číslem 1210400692" za účelem zlepšení životního prostředí v obcích prostřednictvím podpory Státního fondu životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. Výsadba stromů přispěje k vytvoření kvalitního veřejného prostoru, k vyrovnání teplotních extrémů,ke zlepšení kvality ovzduší a kzadržování vody.

Obecní úřad Křenovice děkuje všem účastníkům výsadeb.

Fotografie pořízena měsíc po výsadbách     Výsadba klimatické zeleně – ovocných alejí v roce 2022  Výsadba klimatické zeleně – ovocných alejí v roce 2022

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost